KURUMSAL

DEĞERLERİMİZ

Genpark kültürünü korumak, Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak, Yüksek motivasyonlu ve başarı odaklı takım ruhu, Başarmak için hırslı ve profesyonel olmak, Zamanında karar almak, Sürekli gelişmek için kaynak yaratmak, Değişime yatkın olmak, Müşteri memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, Müşterilerimize hızlı hizmet sunmak, Takım olarak işbirliği içerisinde çalışmak, Güvenirlilik, Mükemmeliyetçilik, İnsana ve çevreye saygı, İş sağlığı ve güvenliği, Tasarrufa önem vermek…

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmet kalitemizi geliştirmek; tüm müşterilerimize, kaliteli ürün ve hizmeti, düşük maliyette ve üstün özelliklerle sunarak memnuniyetlerini maksimum düzeyde arttırmak, tüm çözüm ortaklarımızın bu kaliteli ürün ve hizmetleri müşterilerine sunmaları için uygulamalar geliştirmek. Bu uygulamaları hayata geçirmeleri için imkânlarımızı maksimum düzeyde kullanarak hayatı daha yaşanabilen bir hale getirmektir.

VİZYONUMUZ

Enerji sektöründe müşteri gereksinimlerine uygun, güvenli, çevreye saygılı ürün ve beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet sağlayan dünyanın lider kuruluşlarından biri olmaktır. Düzenli ve artan büyüme ile sektördeki ağırlığımızı küresel boyutta zirveye taşımaktır.